15sene
REFERANSLAR | İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ 
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Sonicwall
inlogger
FarmaDRC
Degre
İnput

FarmaDRC Sıcaklık & Nem Takip ve Uyarı Sistemi

Farma1.jpg
Farma2.jpg
Ürün Kodu
:
FarmaDRC
Fiyatı
:
$
280,00
+ KDV
Kdv dahil
:
¨
1.860,81
Havale ile
:
¨
1.860,81
Çok satanlar
resimstokdurum
+100
Adet
baskett.gif Sepete At
Ödeme seçenekleri için tıklayın...
Tavsiye et
Bilgi listeme ekle
Alışveriş listeme ekle
Print Out
 

 
  Ürün Özellikleri
 
FarmaDRC Sıcaklık & Nem Takip ve Uyarı Sistemi

FarmaDRC, soğuk zincire tabi ürünlerin saklandığı aşı dolapları, soğuk odalar ve benzer görevlerde kullanılan alanların içerisindeki ve bulunduğu ortamdaki sıcaklığı ve bağıl nem'i sürekli kontrol ve kayıt ederek sıcaklık parametrik olarak tanımlanan aralık dışına çıktığında cihaza telefon numaraları yüklenen görevli kişileri, sabit telekom hattı üzerinden arayarak sesli olarak uyarı veren bir sistemdir. Bu sistemin geliştirilmesindeki asıl amaç soğutucu arızası veya elektrik kesintisi gibi olumsuz ortam koşullarından etkilenmeden veya başka bir cihaza gerek duyulmadan risk anında ilgilileri (Eczacı, Hekim, Hemşire, Depo Sorumlusu gibi görevlileri) telefon ile arayarak risk durumunu bildirmektir.

Ana ünite ve ayrı sensörlerden oluşan FarmaDRC ‘nin çalışma sistemi şu şekildedir; Sensörler sürekli sıcaklığı kontrol etmekte ve sıcaklık tanımladığınız aralık dışına (negatif veya pozitif yönde olabilir) çıktıktan hemen sonra sesli ikaz vermeye başlamakta; tanımladığınız süre zarfında sıcaklık set aralığına gelmez ise cihaza önceden tanımladığınız telefon numaralarını sırayla arayarak ilgili kişilere risk ihbarı yapmaktadır. Risk anında aranılan telefonlar açılmadığında cevaplanıncaya kadar ısrarlı tekrar aramalar yapan FarmaDRC alarm sonrasında da sürekli sıcaklık kontrolüne devam etmekte, risk devam ettiği sürece her 30 dk. aralıklarla telefon aramalarını tekrar etmektedir. İlk aramalardan sonra ki her 30 dk. da bir cihaz kapatılıncaya kadar yapılan ısrarlı bu aramalardaki asıl amaç riskin halen geçmediğini bildirmektir.

Piyasada yaygın olarak kullanılan bilgisayar destekli klasik uyarı sistemleri, elektrik kesintisinden kısa bir müddet sonra bilgisayar sistemine gelen enerji tükendiği için kapanmakta; yedek güç üniteleri olsa bile hafta sonu veya resmi tatil gibi zamanlarda karşılaşılabilecek uzun süreli elektrik kesintilerinde enerjilerinin tükenmesi sonucu kapanmakta ve esas lazım oldukları andaki görevi yerine getirememektedir. Oysa başka hiçbir donanıma gerek duymadan çok az enerji ile günlerce çalışabilen FarmaDRC, kendi içerisindeki yedek güç ünitesi sayesinde asıl ihtiyaç duyulduğu anda sizleri telefon hattınızdan arayarak soğuk zincirin önemli bir halkasını tamamlayacaktır.

Sadece SMS veya E-mail gönderimi yapan cihazlarla kıyasla FarmaDRC 'nin ısrarlı telefon arama özelliği karşılaştırıldığında risk anında gecenin geç saatlerinde telefonunuza gönderilen sms veya e-mail fark edilemeyebilir. Oysa elektrik kesintisinden etkilenmeyen sabit telekom hattınız üzerinden sizi arayan FarmaDRC , tanımladığınız en az 5 adet telefon numaralarınızı (sabit-cep) sırayla arayarak risk ihbarı yapar. FarmaDRC , sürekli olarak takılı olduğu sabit telekom hattını da kontrol ederek normal zamanlarda hatta olabilecek bir arızayı bildirmek için ortamda sesli uyarı verir.

Ayrıca FarmaDRC, sürekli ölçümünü yaptığı ortam sıcaklık ve nem değerlerini ortalama 90 gün süre ile kendi içerisinde saklayabilmektedir. Bu değerler görünmek istendiğinde veya geçmiş tarihli sıcaklık değerleri, analizi, grafikleri, rapor ve dökümü alınmak istendiğinde USB portundan bağlanacağı bilgisayara istenen bu veriler kolayca aktarılabilmektedir. FarmaDRC, müstakil olarak çalıştığı için sürekli bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymaz.

FarmaDRC, imalat hatalarına karşı 2 yıl garantimiz altındadır. İlerleyen yıllarda zamanla şarj performansını kaybedecek bataryanın değişmesi gerekebilir. 12V 1,2 A kuru tip akü Türkiyenin her yerindeki elektrikçilerden oldukça ucuza temin edilerek kolay değişebilecek yapıdadır. 

FarmaDRC Raporlama Yazılımı ve Kurulum Dosyaları için lütfen tıklayınız...

 
REFERANSLAR | İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ 
BURBİL
Banka Seçenekleri
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 885168
e-ticaret neticaret e-ticaret